Deze zomer zetten we een belangrijke stap richting de nieuwe, verdiepte Ring in het noorden van Antwerpen. Van 1 juli tot en met 26 augustus werken we intensief aan de Groenendaallaan. Het deel tussen de spoorwegbrug en de Lambrechtshoekenlaan gaat tijdelijk dicht.

Omdat de zomer rustiger is, voeren we de werken net dan uit. De buurt blijft bereikbaar, en samen met onze partners zorgen we voor duidelijke omleidingen en vlotte alternatieven. Zo blijven de werken vooruitgaan — en komen we dichter bij een veiligere, vlottere en groenere toekomst. 

Wil je meer weten over de werken aan de Groenendaallaan?

Kom langs op woensdag 27 mei tussen 16.00 uur en 19.00 uur. Zo kan je met al je vragen over de werken aan de Groenendaallaan rechtstreeks bij ons terecht.

Of ben je benieuwd naar de toekomst? We nemen je virtueel, met een VR-bril, mee naar de toekomstige verdiepte Ring. Zo ontdek je hoe de Groenendaallaan eruit zal zien na de Oosterweelwerken en hoe je door de overkappingen zal rijden.  

Lees meer over de werken

Kom langs en stap virtueel de toekomst in!
Kom langs en stap virtueel de toekomst in!